Totem Tabela Modelleri

Totem Tabela

Totem tabelalar genellikle uzun yolculuklarımızda karşılaştığımız açık hava reklamcılığının güçlü bir öğesidir. Başka bir kullanım alanı da dükkânların ve firmaların girişlerine tanıtım amaçlı koyulmalarıdır. Totem tabelalar firmanızın reklamı ve tanıtımı için çok iyi bir tercihtir. Firmanızın tanıtımının dikkat çekici olması açısından totem tabelalar ciddi bir öneme sahiptir. Totem tabelalar farklı tasarımları dikkat çekici renkleri ile müşteriyle direk temasa geçmektedir. Birçok firmanın açık hava reklamcılığı için tercih ettiği totem tabelalar sağlam yapısı ile uzun süreler boyunca kullanıma uygundur. Bu görkemli yapılar çok uzaklardan bile görünmesiyle müşterilerinizin dikkatini üzerinde toplamaktadır. Bölgesel reklam için uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.

Totem Tabela Avantajları

Bu devasa yapıların en büyük avantajı rahat bir şekilde her yerden görülebilmektedir. Başka bir avantajı ise müşteriyle direk temas halinde olmasıdır. Müşteri yolda yürürken bile firmanızın tanıtımıyla karşılaşır. Özel tasarımları ve renkleriyle bu yapıların dikkat çekmemesi çok zordur. Görselliğin ön plana çıkaran totem tabelalar akılda kalıcılık açısından çok yararlıdır. Firmanızın tanıtımı için tercih edebileceğiniz en iyi reklam türleri arasındadır.

Totem Tabela Modelleri

Birçok modeli ile totem tabelalar firmanız için en uygun olanı seçmenize olanak tanıyor. Başlıca totem tabela modelleri şu şekildedir; Mini totem, ışıklı ışıksız totem tabelaları, hareketli reklam, hareketli tabela, tek bacaklı totem tabela, çift bacaklı totem tabela likit totem tabela, Vinily Germe totem tabela, Alüminyum, çelik, Kompozit tabela gibi fazlaca model ve tür vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × three =